Pracownia badań psychologicznych Szczecin
Pomoc psychologiczne Szczecin Psychotesty Szczecin Badania psychologiczne Szczecin Badania psychologiczne kierowców Szczecin Operatorzy Szczecin Badania na broń Szczecin  Medycyna pracy Szczecin Psycholog Szczecin

badania kierowców, operatorów maszyn, osób posiadających broń lub ubiegających się o jej posiadanie

Orzecznik sądowy Szczecin

Pracownia Badań Psychologicznych powstała w 2009 r., w 2012r. wzbogaciliśmy naszą ofertę o badania na broń. Nasza pracownia oferuje szeroki zakres wykonywanych badań. Specjalizujemy się w badaniach z zakresu psychologii transportu, medycyny pracy, badań operatorów, badań na broń, wszelakiego rodzaju orzecznictwem, wystawianiem opinii psychologicznych oraz oferujemy pomoc psychologiczną.

Psychotesty Szczecin

W Pracowni Badań Psychologicznych wykonujemy różnego typu psychotesty. Szczecin to miejsce naszej siedziby, w której od 2009 roku wykonujemy badania o szerokim spektrum. W 2012 r. wzbogaciliśmy naszą ofertę o badania na broń. Specjalizujemy się w badaniach z zakresu psychologii transportu, medycyny pracy, badań operatorów, badań na broń, orzecznictwem, wystawianiem opinii psychologicznych oraz oferujemy pomoc psychologiczną. W Pracowni Badań Psychologicznych swoje usługi oferuje także psycholog – orzecznik sądowy. Szczecin, ul. 3-go Maja 25-27. Zapraszamy!

Pracownia Badań Psychologicznych Szczecin

Anna Stanowska-Karasiewicz
70-203 Szczecin, ul. 3-go Maja 25-27
(Przychodnia Kolejowa, 7 piętro, gab. 849)
+48 665 736 830